Transport Zmarłych należy do najważniejszych usług, świadczonych przez zakład pogrzebowy. Niezależnie bowiem od miejsca, w którym nastąpił zgon, niezbędne jest przewiezienie ciała Zmarłego do chłodni, a następnie – w dniu pochówku – na miejsce ceremonii żałobnej. Każdy zakład pogrzebowy powinien dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić godne, a zarazem bezpieczne warunki takiego transportu.

Zakład Pogrzebowy Helios z Józefowa oferuje kompleksowy transport Zmarłych. Świadczymy usługi krajowego i międzynarodowego przewozu ciał i prochów.

Formalności

Usługa ta obejmuje nie tylko sam przewóz, ale również wszechstronną pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, które są związane ze sprowadzeniem Osoby Zmarłej do kraju oraz wszelkie kwestie logistyczne i organizacyjne.

Do dyspozycji Klientów oddajemy nasz tabor samochodowy: karawany, autokary i samochody do przewozu kwiatów. Karawany ceremonialne towarzyszą uroczystościom pogrzebowym, natomiast pozostałe pojazdy pogrzebowe realizują codziennie zadania związane z eksportacją Zmarłych.

W dniu ceremonii dbamy również o komfort niezmotoryzowanych uczestników pogrzebu, którzy mogą mieć problem z dotarciem na miejsce uroczystości. Dla nich zapewniamy autokary oraz minibusy.

transport zwłok