Pogrzeb z trumną to forma uroczystości żałobnej, która nadal należy do najczęściej wybieranych przez mieszkańców Polski, w tym Mazowsza. Pogrzeb tradycyjny wymaga odpowiedniego przygotowania osoby zmarłej do pochówku, często bowiem się zdarza, że uczestnicy pogrzebu mają możliwość ostatniego spojrzenia na Zmarłego.

Przygotowanie Zmarłego

W Zakładzie Pogrzebowym Helios współpracujemy ze specjalistami tanatokosmetologii, którzy zadbają o makijaż pośmiertny oraz ubiór zmarłego. W biurze zakładu w Józefowie dostępny jest szeroki wybór trumien wykonanych z drewna sosnowego, olchowego lub dębowego. W tym trudnym czasie pomagamy w wyborze odpowiednich akcesoriów, udzielamy najważniejszych informacji oraz dbamy o odpowiednią obsługę pogrzebu. Do każdej ceremonii podchodzimy indywidualnie – tak, aby pożegnać drugiego człowieka w sposób wyjątkowy.

Zależy nam, aby każda uroczystość pogrzebowa mogła odbyć się w sposób zarówno piękny, jak i niepowtarzalny. Dlatego na życzenie rodziny zapewniamy odpowiednio dobraną oprawę muzyczną i florystyczną. Mając zaś na uwadze komfort uczestników pogrzebu oraz porządek uroczystości dowozimy kwiaty do kościoła i na cmentarz.

pogrzeby z trumna