Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
13 wpisów.
Paula K. napisał/a 5 września 2023
Firma zdecydowanie godna polecenia! 5 gwiazdek
Ewelina Wiśniewska-Szczucka napisał/a 30 lipca 2023
Bardzo profesjonalna firma, absolutnie godna polecenia, wszystko na najwyższym poziomie. Ponadto elegancka oprawa pogrzebu i bardzo miła obsługa.
Hanka napisał/a 6 czerwca 2023
Obsługa na bardzo wysokim poziomie, niczego bardziej nie potrzebowałam niż żeby mnie ktoś wysłuchał i doradził, polecam i dziękuję z całego serca.
Zuzanna Gierszewska napisał/a 21 lutego 2023
Wszystko odbyło się po naszej myśli, już od pierwszego kontaktu uzyskaliśmy ogromne wsparcie. Pracownicy z wysoką kulturą osobistą i empatią. Przystępne ceny i najwyższa jakość
Aneta Gaweł napisał/a 11 października 2022
Firma pogrzebowa Helioz z Józefowa okazała się godna polecania.
Jarosław T z rodziną napisał/a 4 lipca 2022
Z własnego doświadczenia mogę polecić Państwu dom pogrzebowy Helios, solidna firma, pomogli nam z każdym drobiazgiem o który prosiliśmy. Obok jest inny zakład i oni byli trochę tańsi.
Anna G napisał/a 20 czerwca 2022
Oczekiwaliśmy od zakładu pogrzebowego że zorganizuje ceremonie zgodną z tradycją , bez żadnych wymysłów i zakład pogrzebowy Helios spełnił pokładane w nim nadzieje. Wszystko odbyło się tak jak chcieliśmy – POLECAMY
Janusz K. napisał/a 13 maja 2022
Bardzo dziękuję firmie Helios za zaangażowanie i Pani z biura za cierpliwe wysłuchanie naszych oczekiwań, ceremonia wykonana została na 5 +
Kazimiera napisał/a 30 marca 2022
Polecam firmę Helios każdej osobie, która chce godnie pożegnać bliską osobę. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia pracowników do klienta, ogromny szacunek i takt. Jeszcze raz polecam.
Katarzyna L z rodziną napisał/a 30 marca 2022
Firma pogrzebowa Helios zasługuje na szczera pochwałę i polecenie jej usług. wszystko odbyło się zgodnie z zapewnieniami właścicielki.
Renata P. napisał/a 11 lutego 2022
Śmierć mojego męża spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie wiedziałam od czego zacząć przygotowania do pogrzebu. W zakładzie pogrzebowym Helios zostałam poprowadzona niemal za rękę od momentu pierwszej wizyty w biurze aż po samą uroczystość. Dziękuję z całego serca.
Jolanta R. napisał/a 6 grudnia 2021
Firma Helios pomogła mi zorganizować pogrzeb mojego brata. Kontakt z firmą jest pełen takiej troski, że odniosłam wrażenie doświadczania troski najbliższej rodziny. Proszę przyjąć najserdeczniejsze wyrazy wdzięczności.
Rodzina Jerzyckich napisał/a 22 stycznia 2021
Szukaliśmy zakładu pogrzebowego, który zadba o wszystko: nie tylko o pogrzeb, ale także o nagrobek. Firma Helios z Józefowa okazała się właściwym wyborem. Dzięki temu i pogrzeb naszego taty był piękny i już udało się wybrać i postawić piękny pomnik. Będziemy Państwa polecać.