Pogrzeb urnowy jest coraz popularniejszą formą pochówku. Na taki pochówek decydują się rodziny, które pragną wypełnić ostatnią wolę osoby zmarłej, ale również te, które kierują się względami ekologicznymi, ekonomicznymi lub światopoglądowymi. Każdy zakład pogrzebowy zobowiązany jest, aby taką wolę uszanować i pomóc zrealizować.

Bardzo ważny w przypadku pogrzebu kremacyjnego jest wybór trumny kremacyjnej oraz urny. W Zakładzie Pogrzebowym Helios w Józefowie służymy naszym Klientom fachową poradą w doborze odpowiednich akcesoriów. Ponadto zapewniamy przewóz ciała Zmarłego do krematorium oraz w imieniu rodziny odbieramy urnę z prochami.

Pogrzeby z kremacją

Firma Helios troszczy się o przygotowanie uroczystości pogrzebowej kremacyjnej, w tym także o odpowiednią oprawę muzyczną i florystyczną, jak też o zapewnienie godnej obsługi samej ceremonii ostatniego pożegnania.

Wiemy, że wybór pogrzebu kremacyjnego może wiązać się z wieloma wątpliwościami. Dlatego obiecujemy, że odpowiemy na Państwa wszystkie pytania. Jesteśmy, aby pomagać i wspierać we wszystkim.

kremacja