Zakład Kamieniarski Rodziny Kondejów powstał w 1968 roku i od tamtego czasu nieprzerwanie jego zadaniem jest tworzenie pięknych i trwałych pomników nagrobnych oraz innych form kamiennych.

Ten rodzinny zakład kamieniarski z Józefowa wyróżnia indywidualne podejście do każdego Klienta przy tworzeniu pomników nagrobnych, zawsze z materiałów najwyższej jakości. W wykonanie każdego projektu angażujemy się całkowicie i dzięki temu możemy powiedzieć, że każdy nagrobek lub inna forma kamienna przez nas przygotowana, została stworzona przede wszystkim z sercem.

Nagrobki i usługi kamieniarskie

W ofercie naszego zakładu kamieniarskiego znajdują się zarówno propozycje skromne, dostępne przy niewielkim budżecie, jak i bardziej nietypowe modele nagrobków, ręcznie wykańczane, tworzone przez prawdziwych mistrzów sztuki kamieniarskiej. W naszej pracy łączymy pasję, wiedzę i profesjonalizm, dlatego dajemy Państwu gwarancję usług na najwyższym poziomie.

Usługi kamieniarskie, związane z branżą pogrzebową, oferowane przez Zakład Kamieniarski Rodziny Kondejów, obejmują projektowanie i wykonanie pomników nagrobnych i pomników pamiątkowych, tablic z płaskorzeźbami, a także kompleksowe prace cmentarne oraz liternictwo artystyczne.

kamieniarstwo